kompensja.com.pl

Blog tematyczny o prowadzeniu firmy, biznesie oraz o finansach.

Finanse

Używane SUVy marki Volkswagen

Używane SUVy marki Volkswagen

Samochody typu SUV to idealne połączenie tradycyjnych aut osobowych i pojazdów terenowych. Modele tego typu wyróżniają się nie tylko bardzo bogatym wyposażeniem, ale również mocnymi silnikami i podwyższonym zawieszeniem. Godny polecenia jest przede wszystkim VW Tiguan, który umożliwia komfortową jazdę nie tylko w trudnym terenie, ale również zapewnia bezpieczną jazdę po mieście.

Leasing VW Tiguan – co trzeba wiedzieć?

Firmy mogą wziąć w leasing nie tylko nowy, ale również używany samochód SUV. W ten sposób przedsiębiorcy mogą uniknąć jednorazowego wydawania dość sporej kwoty pieniędzy. Warto wspomnieć o tym, że z opisywanego finansowania można skorzystać bez wysokiego wkładu własnego. Wszelkie formalności nie są czasochłonne, zwłaszcza jak skorzysta się z pomocy STORE VW FS.

Jakie są korzyści leasingu?

Leasing VW Tiguan to bardzo dobre rozwiązanie dla małych i dużych firm korporacyjnych. Największym atutem jest oczywiście bardzo niski koszt wejścia. Jest to doskonała propozycja dla początkujących firm, które potrzebują nowoczesnej floty pojazdów, ale niestety nie dysponują odpowiednimi środkami finansowymi. Leasing jest idealnym rozwiązaniem także dla tych osób, które z różnych przyczyn nie mogą skorzystać z tradycyjnego kredytu bankowego. Warto wspomnieć także o tym, że przedsiębiorcy wpłatę początkową i wszystkie raty leasingowe mogą wliczyć w koszty uzyskania przychodu. Nie można zapominać o tym, że w koszty wliczane jest także paliwo. Identycznie wygląda sytuacja jeżeli chodzi o serwisowanie pojazdu.

Leasing VW Tiguan

Firmy oferują nie tylko leasing, ale również kredyt dla osób prywatnych. Jeżeli weźmiemy auto w leasing, to po zakończeniu okresu umowy można go wykupić w przystępnej cenie. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby po zakończeniu umowy wymienić auto na nowy model. Firmy, które chcą korzystać z wysokiej klasy SUV-a i jednocześnie płacić niewielkie raty miesięczne, powinny jak najszybciej sprawdzić aktualną ofertę STORE VW FS.

Czy warto postawić na używane auta?

W pierwszej kolejności warto wspomnieć o tym, że niższa cena używanych pojazdów nie wynika tak naprawdę z gorszej klasy i słabszego wyposażenia. Atrakcyjna cena za kilkuletnie SUV-y wynika z tego, że wraz z latami użytkowania spada po prostu wartość aut. Na rynku znaleźć można naprawdę porządne modele w idealnym stanie, które służyć będą nawet kilkanaście lat.

Udostępnij